Χθες το βράδυ, ο Αλέξης Τσίπρας βρέθηκε στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας για να παρακολουθήσει από κοντά τον αγώνα του Παναθηναϊκού, ο οποίος αντιμετώπιζε τη Μακάμπι Χάιφα για το Europa League.
Παρόλα αυτά, η παρουσία του στο γήπεδο δεν φέρεται να φέρει τύχη στην ομάδα του, καθώς οι “πράσινοι” ηττήθηκαν με σκορ 1-2 και αποκλείστηκαν από τη διοργάνωση.
![](https://www.politic.gr/wp-content/uploads/2023/12/6057974-600x401.jpg?v=1702634662)
![](https://www.politic.gr/wp-content/uploads/2023/12/6057976-600x399.jpg?v=1702634678)
Δείτε επίσης: Δήμος Θεσσαλονίκη: Επιστρέφει πινακίδες λόγω… εορτών